אודות ATRADE

Why-AvaTrade

אודות ATRADE

ATRADE, מקבוצת AVA הבינלאומית, הינה החברה המובילה בישראל למסחר עצמאי במדדים, סחורות, מט"ח ואג"ח. חברת ATRADE הוקמה בשנת 2007 במאמץ משותף של אנשי מקצוע ומומחים פיננסיים למסחר אונליין בכדי לספק למשקיע הישראלי חווית מסחר בטוחה ומוצלחת. הודות לכך, הפכה ההתנסות במסחר יומי בשוק המרתק בעולם, נגישה ונוחה יותר. מהיום קל ופשוט ליהנות מעשרות הזדמנויות ואפשרויות השקעה במערכת המסחר המתקדמת בעולם.

כחברה הרואה בקידמה, בטכנולוגיה ובחדשנות ערך מוסף משמעותי והכרחי עבור סוחריה, מקפידה ATRADE להציע את מערכת המסחר הטובה בעולם Meta Trader 4, ולספק ללקוחותיה את מיטב הכלים המתקדמים למסחר. הודות לכך, נהנים כיום לקוחות החברה ממערכת ידידותית ונוחה למשתמש, המאפשרת ומספקת את תנאי המסחר הטובים ביותר הקיימים בארץ בתחום המסחר העצמאי.

חברת ATRADE מקפידה לספק ללקוחותיה את הכלים, הידיעות והעדכונים שייסיעו להם לקחת בחירות מושכלות יותר ובכך לממש את פוטנציאל הרווח בכל אפיקי ההשקעה העומדים לרשותם במערכת המסחר שלנו.

ATRADE מקבוצת AVA הבינלאומית

קבוצת AVA מספקת שירותיה למעל ל- 20,000 לקוחות רשומים מרחבי העולם, המבצעים יותר מ- 2 מיליון עסקאות בחודש. סך כל מחזורי המסחר של החברה עולים על 60 מיליארד דולר בחודש. השילוב בין יצירת חווית משתמש המותאמת ללקוחותינו ובין הבסיס הכלכלי המוצק של החברה גורמת לה להיות ייחודית ובטוחה יותר בתחום המסחר היומי המקוון בארץ ובעולם.

ל- ATRADE קשרים הדוקים עם הבנקים והמוסדות הפיננסיים המובילים בעולם המאפשרים לה לספק ללקוחותיה את השערים האמינים, היציבים והתחרותיים ביותר בשוק. בעזרת יסודות חזקים בטכנולוגיית האינטרנט, פיתחה מערכת שנוצרה במיוחד כדי לספק ללקוח הפרטי סביבת מסחר פשוטה ויחד עם זאת עשירה פונקציונלית.

קבוצת AVA פועלת על פי דרישות רגולטוריות שקבעו הרשויות באיחוד האירופי, ביפן ובאוסטרליה, והיא פועלת תחת פיקוחו של הבנק המרכזי של אירלנד. גם בישראל, ATRADE פועלת בנמרצות בכדי לקדם את נוסח "תקנות ניירות הערך (זירת סוחר לחשבונו העצמי)" בשיתוף פעולה מלא עם הרשות לניירות ערך. אנו רואים בכינון רגולציה בישראל צעד חשוב ומשמעותי שיביא ליישור קו עם המדינות המפותחות בעולם - בהן קיומה של הרגולציה הפך את הזירות והשימוש בהן לחלק בלתי נפרד מהפעילות המקובלת בשוק ההון.

אנו מזמינים אותך להצטרף לאלפי לקוחות שכבר בחרו ב - ATRADE להיות חברת המסחר שלהם בשוק ההון. לחץ כאן כדי להתחיל