מסחר במט"ח

מסחר במט"ח עם  ATRADE

ATRADE מספקת לך את הכלים, מערכות המסחר המתקדמות וניתוחי השוק כדי לקחת חלק בשוק הפיננסי המרגש ביותר בעולם. בשוק המט"ח, הידוע גם כשוק הפורקס, נפח המסחר היומי מגיע ביום ליותר מ – 4 טריליון דולרים. השווקים הפיננסיים האחרים בארה"ב, כגון מסחר במניות, סחורות ומדדים, כולם יחד, אינם מגיעים ל - 3% מהסכום הנ"ל.

ATRADE מציעה יותר מ- 60 צמדי מטבעות שונים עימם תוכל לסחור. כאשר ביניהם תוכל למצוא צמדי מטבעות עיקריים ופופולאריים, אשר מכתיבים את כלכלות השוק, כגון אירו, דולר, פאונד, ין כמו גם מטבעות יחודיים ואקזוטיים, אשר יוצרים לא פעם הזדמנויות מפתיעות ומיוחדות לרווח, כגון דולר אוסטרלי, קרונה שוודית ועוד. 

הירשם עוד היום ותוכל להתחיל לסחור בשווקים.

למה כדאי לסחור במט"ח?

הנזילות העצומה הקיימת בשוק המט"ח מזמנת עבורך שפע של הזדמנויות לפתיחת פוזיציות מעניינות ורווחיות. הזדמנויות אלו טמונות בכך שכל המטבעות נסחרים בצמדים (למשל  GBP/USD) ולך יש את האפשרות להרוויח עם כל כיוון בו השוק נע. 

כדי  ללמוד יותר על יסודות המסחר במט"ח היכנס למבוא למסחר עצמאי.

מערכת מסחר במט"ח

ב- ATRADE עומדת לרשותך מערכת המסחר העצמאי המקצועית והמתקדמת ביותר למסחר במט"ח – "/trading-platforms/metatrader-4">Metatrader 4, בה ניתן לסחור באמצעות האינטרנט, הסמארטפון וחדר העסקאות – הפעיל 24 שעות ביממה.

באמצעות מערכת המסחר שלנו אתה יכול להגיב באופן מיידי לעליות והירידות התכופות בשוק וכן תוכל לפתוח פוזיציות ישירות מהגרף, לבדוק מחירים ולבצע עסקאות מכל מקום ובכל זמן.

לימודי מסחר במט"ח

ב- ATRADE  מספקים לך את כל הכלים ללימודי מסחר במט"ח. אנו מלווים אותך מהצעדים הראשונים שלך בתחום ומעמידים לרשותך את התכנים המתאימים כדי שתוכל להכיר לא רק מושגים בשוק ההון אלא גם לשלוט באמנות של ניתוח טכני והבנה של נתונים כלכליים. במסגרת לימודי שוק ההון - AtradeSchool לקוחותינו נהנים ממערך שיעורי מסחר בוידאו, קורס שוק ההון, שיעורי מסחר אונליין עם מיטב האנאליסטים שלנו, סקירות פיננסיות יומיות וניתוחים טכניים של צמדי מט"ח אטרקטיביים להשקעה. 

יתרונות מסחר במט"ח עם ATRADE

  • מסחר ביותר מ- 60 צמדי מט"ח , 24 שעות  5 ימים בשבוע.
  • מסחר ממונף ביחס של עד 1:400.
  • מסחר ללא עמלות.
  • מסחר בחשבון דמו חינם, ללא סיכון ובתנאי שוק רגילים בחשבון של  100,000$.