אפיקי השקעה

שוק המט"ח פועל 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע והוא נחשב לאחד השווקים התנודתיים והפעילים ביותר. זהו שוק שמגלגל יותר מ – 4 טריליון דולר ביום. ATRADE מספקת עבורך את כל הכלים, מערכות המסחר המתקדמות, הניתוחים הטכניים והידע כדי להיכנס לזירת המט"ח ולהתחיל לסחור בעשרות צמדי מטבעות פופולאריים, אשר מכתיבים את כלכלות השוק.
למידע נוסף »
מסחר בזהב ומתכות הם מאפיקי ההשקעה הבולטים והמרכזיים בשוק ההון העולמי. הזהב נחשב לנכס פיננסי יציב בעיקר בתקופות של חוסר וודאות בשווקים והוא מהוה עבור רבים מהמשקיעים לחלק בלתי נפרד מתיק ההשקעות. עם ATARDE תוכל לסחור במגוון רחב של סחורות מתחום המתכות לצד מוצרי השקעה משוק המניות, מט"ח, מדדים ועוד.
למידע נוסף »
נפט ואנרגיה הם מאפיקי ההשקעה הבולטים והמשפיעים ביותר בכלכלה העולמית. שוק האנרגיה מתאפיין בתנודתיות גבוהה ומנפחי מסחר גבוהים ועל כן מהווה אבן שואבת עבור משקיעים רבים בשוק ההון בישראל ובעולם. ATRADE מציעה שורה של מוצרי השקעה מתחום האנרגיה בהם תוכל לסחור עם מערכות המסחר המתקדמות שלנו לצד אפיקי השקעה משוק המדדים, המניות, המט"ח ועוד.
למידע נוסף »
עם ATRADE יש לך הזדמנות לסחור באמצעות CFD באג"ח מכל רחבי העולם- ארה"ב, אירופה ויפן. תוכל לסחור באגרות חוב במערכת המסחר המועדפת עליך וליהנות ממסחר ממונף במוצר פיננסי מרתק.
למידע נוסף »
ATRADE מאפשרת לך לסחור במדדים המובילים בעולם לצד אפיקי ההשקעה המועדפים עליך. מסחר במדדים מאפשר לך לפזר את ההשקעה שלך כאשר הוא מאגד בו את מניותיהן של החברות המובילות במדינה בה הוא נסחר ובכך מוריד את רמת הסיכון. בין המדדים שאנו מציעים תוכל למצוא את מדד ה- S&P500, מדד הדאקס ומדד הניקיי.
למידע נוסף »
שוק הסחורות החקלאיות מאופיין בנפח מסחר גבוה ונאמד במיליוני דולרים מדי שנה. בוא להכיר את היתרונות במסחר בסחורות חקלאיות באמצעות CFD וחוזים עתידיים.
למידע נוסף »