הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. הורדת המרווחים אינה מוגבלת בזמן וכפופה לשיקול דעת החברה. המסחר בזירה כרוך בעמלות נוספות כמפורט בהסכם ההתקשרות ובאתר החברה. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים. ט.ל.ח

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים. ט.ל.ח.

הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים. ט.ל.ח.

לקוחות קיימים? חדשים?
כולם נהנים מהורדת המרווחים!*

לקוחות
קיימים? חדשים?
כולם נהנים מהורדת
המרווחים!*

הצטרף עוד היום ל- A Trade Logo ותיהנה יחד עם אלפי לקוחותינו
מזירת מסחר מקצועית ואמינה, משירות בלתי מתפשר
ומהמרווחים המשתלמים ביותר!

הצטרף עוד היום ל- A Trade Logo ותיהנה יחד עם אלפי לקוחותינו מזירת מסחר מקצועית ואמינה, משירות בלתי מתפשר ומהמרווחים המשתלמים ביותר!

 • מגוון אפיקי ההשקעה
  הרחב ביותר

 • הדרכה תרגול
  שוק אמיתיים בתנאי

 • ברישיון הרשות
  לניירות ערך

 • מערכת מסחר
  בטכנולוגיה מתקדמת


תודה, הפרטים התקבלו בהצלחה!

*Spreads

להצטרפות השאירו פרטיכם
ונציג יחזור אליכם בהקדם:

*שדות חובה
*שדות חובה

18 ומעלה המסחר מגיל 18 ומעלה