מאמרים

מידע בנושא שוק ההון ומסחר עצמאי

 

גלגול חוזים: כל התשובות

זירת המסחר של ATRADE פורשת בפניך מגוון רחב של אפיקי השקעה הודות למסחר באמצעות חוזה הפרשים, בין השאר על נכסי בסיס הנסחרים בבורסה בדרך של חוזים עתידיים (סחורות, מדדים ואג"ח)..

 

מינוף – מהו מסחר ממונף

מסחר ממונף הינו כלי המאפשר לסוחר לפתוח עסקאות בשווי הגבוה יותר מן ההון אותו החליט להפקיד. מסחר ממונף נפוץ בקרב סוחרים וברוקרים ומהווה כיום כלי פיננסי מקובל מאוד למסחר בשוק ההון.

 

החשיבות של חשבון דמו למתחילים

פתיחת חשבון דמו בקרב סוחרים מתחילים היא אחד הצעדים הבסיסיים, לפני שמתחילים לסחור בכסף אמיתי. חשבון דמו, כפי שניתן לנחש משמו, אינו חשבון אמיתי.

 

עשה ואל תעשה בפלטפורמות מסחר

לפני שאתם יוצאים לדרך ומשתלבים בפלטפורמת המסחר, שתשמש אתכם ככלי העבודה המרכזי, הנה כמה כללי "עשה ואל תעשה" שיוכלו לסייע לכם ולקדם אתכם למטרות, שלשמן הצטרפתם אל התחום.

 

מסחר אונליין בשוק ההון

מסחר אונליין הוא מסחר בזמן אמת. בפועל, זהו מסחר הנעשה באמצעות האינטרנט בעזרת תוכנות מחשב ייעודיות. במקום ליצור קשר טלפוני עם נציג ולהעביר לו את הוראות העסקה, יכול הסוחר לבצע זאת ישירות דרך התוכנה מבלי שיצטרך לבזבז זמן יקר.

 

מה זה פורקס? מאפיינים של מסחר במט"ח

המסחר במט"ח שנקרא גם שוק הפורקס, מתייחס לקנייה ומכירה של מטבע זר, כאשר המטרה היא לקנות במחיר נמוך ולמכור במחיר גבוה. מה משפיע על שוק הפורקס? מה מאפיין את השוק של מסחר במט"ח?
המאמר הבא עונה על שאלות אלו ועוד

 

מסחר עצמאי בשוק ההון

שוק ההון הפך לנגיש עבור הסוחר העצמאי, בזכות מערכות מסחר מתקדמות והאפשרות לסחור ישירות מהאינטרנט בזמן אמת. מה מאפיין את המסחר העצמאי בשוק ההון? באילו אפיקי השקעה ניתן לסחור? המאמר הבא עונה על שאלות אלו ועוד.