מסחר בזהב ומתכות

מסחר אונליין בזהב

מסחר בזהב ומתכות עם ATRADE

ATRADE מעמידה לרשותך מגוון רחב של סחורות מתחום הזהב והמתכות.

תוכל לשלב את המסחר בהן עם עסקאות המסחר במט"ח כאשר אלו פרוסות לפניך באותו המסך באמצעות ממשק קל ונוח במערכת המסחר המתקדמת שלנו MetaTrader.

המסחר בסחורות מתחום המתכות עשוי להוות עבורך אלטרנטיבה מעניינת לגיוון תיק ההשקעות שלך.

התחל לסחור בחוזי הפרשים על מתכות עם זירת המסחר הפועלת תחת הפיקוח של הרשות לניירות ערך

מסחר בזהב

שוק הזהב הוא אחד מהשווקים הדינמיים ביותר בשוק ההון.

המסחר בזהב מרכז סביבו עניין תמידי בכלכלה העולמית. אנליסטים רבים טוענים כי הוא נחשב ל'עיר מקלט' בעתות של משבר כלכלי וכי הוא מהווה פעמים רבות נכס גידור מעולה בזמן אינפלציה. התנודות במחיר הזהב נובעות ממצבם של המשקים הגדולים בעולם, ממשברים שהם חווים ומהתחזיות הכלכליות שלהם.

קניית זהב פיסית שמורה בעיקר למשקיעים מוסדיים גדולים ובעלי ההון, אך ATRADE מאפשרת לך להתחיל לסחור בזהב באמצעות CFD. עם CFD תוכל לסחור בזמן אמת במחירי שוק, ללא בעלות על הנכס עצמו.

מסחר בזהב עם אייטרייד, באמצעות פלטפורמת MT4

מסחר במתכות אחרות

ATRADE מציעה לך מסחר יומי במגוון רחב של מתכות:

  • כסף
  • פלטינום
  • פלדיום
  • נחושת

השווקים במוצרי השקעה אלו תנודתיים פחות ובעלי נפח מסחר נמוך יותר מזה של שוק הזהב. שעות המסחר בהם אומנם קצרות יותר אך אלו מהווים השקעה אלטרנטיבית בתקופות בהם השווקים תנודתיים ולא צפויים.

מסחר בזהב בהשוואה למסחר במט"ח

תודות לממשק המשתמש הנוח והפשוט במערכות המסחר שלנו והידע והכלים אותם אנו מספקים ללקוחותינו המסחר בזהב קל להבנה, בייחוד אם כבר צברת ניסיון בשוק המט"ח. בדומה לצמדי מט"ח יחידות זהב נמדדות באונקיות טרוי כנגד מטבע – ברוב המקרים כנגד דולר אמריקני.

הגורמים המשפיעים על מחיר הזהב

המסחר במתכת היקרה מושפע מערכם של המטבעות השונים, בעיקר מזה של הדולר האמריקאי וכן מנתוני יומן האירועים הכלכליים שזורמים מהשווקים הפיננסיים הבינ"ל. בכדי לנתח את התנודתיות במחיר הזהב יש להתחשב במספר גורמים עיקריים:

  • היצע – מחיר הזהב מושפע מהחלטת הבנקים המרכזיים בעולם (ארה"ב ומדינות בגוש האירו) באשר לכמות עתודות הזהב שבאחזקתם, הוא מושפע מכמות יצור הזהב בעולם וכמובן מגילוי מרבצים חדשים. בנוסף, מחיר הזהב עשוי להיות מושפע מחוסר יציבות פוליטית המשפיעה על ההיצע באזורים שונים בעולם.
  • ביקוש – מושפע בעיקר מהביקוש בשוק התכשיטים ומהביקוש שלו עבור מוצרים טכנולוגיים שונים.
  • שווקים תנודתיים – זהב נחשב להשקעה בטוחה, יש המכנים אותו "נכס מקלט", במיוחד בעתות של אינפלציה ומשברים כלכליים אשר נוטים להשפיע בעיקר על ערכם של המטבעות הנסחרים.

התפלגות מחיר הזהב*המידע המופיע לעיל נלקח מאתר tradingview.com
ייתכנו פערים בין הציטוטים המופיעים באתר זה לבין הציטוטים במערכת המסחר של החברה וזאת בשל תוספת המרווח שגובה החברה בגין מכשיר זה.

התחל לסחור בחוזי הפרשים על מתכות עם זירת המסחר המובילה בישראל ( ע"פ דירוג Dun's100)

*אייטרייד מבהירה ומדגישה כי המידע אינו מהווה הצעה של נכסים ואינו מהווה הזמנה לרכשם ואין לראות בו כייעוץ בדבר כדאיות השקעה בהם ו/או כהצעה או כשידול, במישרין ו/או בעקיפין, לקנות ו/או למכור את הנכסים, בשום אופן ו/או צורה ו/או דרך.