הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים (CFD) שיעור הלקוחות המפסידים כסף בזירה בהתאם לדוח השנתי האחרון שהגישה החברה לרשות הוא 83.3% מסך כלל הלקוחות הפעילים. בכפוף לבדיקת התאמת הלקוח לפעילות בזירה. ט.ל.ח לצפייה בהצהרת הנגישות.

נסה חשבון דמו

בוא להתנסות בחשבון דמו

למה כדאי לכם לסחור עם ATRADE?

חשבון דמו מאפשר תרגול בזירת הסוחר, בזמן אמת ובתנאי שוק אמיתיים.
חשבון הדמו מאפשר לכם להכיר את זירת הסוחר ואת מערכת המסחר ולבצע פעולות מסחר שונות, כמו מכירה, קנייה, שימוש בהוראות עתידיות, וכל זאת מבלי להיחשף לסיכונים ולהפסדים אמיתיים.
הפעילות בחשבון הדמו ב-ATRADE לא כרוכה בתשלום או בהתחייבות והיא התבררה מניסיון של שנים, כשלב חשוב של סוחרים מתחילים בשוק ההון.
זו הזדמנות מעולה לזכות בניסיון בעולם המסחר ללא סיכון.
אז לפני שאתם נכנסים לתחום, פתחו חשבון דמו ותתחילו לתרגל.

הנה כמה עובדות שכדאי לכם לדעת עלינו:

  • ATRADE, מקבוצת AVATRADE, המספקת שירותי מסחר עצמאי ללקוחות מקומיים וזאת במסגרת רישיון זירת סוחר שניתן לה על ידי הרשות לניירות ערך.
  • ATRADE הינה זירת הסוחר המובילה בישראל והמדורגת מזה שנים במדד Dun's 100.
  • ATRADE מאפשרת לסוחריה מסחר עצמאי באפיקי השקעה מגוונים באמצעות חוזה הפרשים על: מדדים, סחורות, מט"ח, מניות ואג"ח עם תנאי מסחר הוגנים, משתלמים ותחרותיים.
  • ATRADE מעמידה לרשות הלקוחות שלה פלטפורמות מסחר מהמובילות בעולם - MetaTrader 4/ WEBTRADER/ אפליקציית ATRADE - עם מגוון כלים טכנולוגים מתקדמים עם ממשק נוח וידידותי. באמצעות סרטוני ההסברה וההדרכה תוכלו ללמוד על המערכות שלנו ולסחור באופן מקצועי ויעיל יותר.
  • ATRADE ידועה וגאה בשירות האישי והמקצועי שהיא מספקת ללקוחותיה 6 ימים בשבוע.

ליצירת קשר עם שירות לקוחות לחץ.

whatsapp

דברו איתנו ב-WhatsApp