הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים (CFD). שיעור הלקוחות המפסידים כסף בזירה בהתאם לדוח השנתי האחרון שהגישה החברה לרשות הוא 83.3% מסך כלל הלקוחות הפעילים. ט.ל.ח.

WebTrader – פשוט לסחור אונליין בצורה מתקדמת

פלטפורמת מסחר האונליין של אייטרייד, מחברת אותך בקלות לשווקים הפיננסים העולמיים ומאפשרת לך לסחור ביעילות ובמהירות דרך כל מכשיר.

Atrade -
מובילים בשירות ובחוויית המסחר המקוון

  • חוויית משתמש ידידותית ונוחה, הכוללת גרפים, פיצ'רים וטכנולוגיה בעיצוב מתקדם
  • חווית מסחר אמיתית- ממשק נוח וקל לשימוש בעיצוב חדשני
  • שירות לקוחות live- אנשי שירות הלקוחות שלנו ילוו אותך בימים א'-ה' 8:30-19:00, יום ו' 8:30-14:00
  • באפשרותך להתחבר, לסחור ולבצע פעולות מסחר דרך חשבון אחד – WebTrader ו/או MT4

במסחר בו כל דקה חשובה!

Atrade מעמידה לרשותך פלטפורמת מסחר אונליין, המאפשרת לך להיות מעודכן בכל זמן ומכל מקום בעולם. עם WebTrader Online תוכל לסחור ישירות מהדפדפן ללא כל צורך בהורדה של תוכנות למחשב האישי.
למה עכשיו?
שנת 2021 חידדה לכולנו, שעלינו לפעול ולקבל החלטות בתנאים של חוסר ודאות. דווקא עכשיו, כשכולם עוברים לאונליין, זה הזמן לסחור באמצעות פלטפורמת המסחר WebTrader במדדים, מט"ח, מניות, סחורות, אגרות חוב - במהירות, בפשטות ובקלות.

האם סוחר מתחיל יוכל לסחור במערכת מסחר אונליין?

האם סוחר מתחיל יוכל לסחור במערכת מסחר אונליין?

בהחלט, פלטפורמת המסחר WebTrader של Atrade מאופיינת בתצוגה נוחה וקלה לסוחר המאפשרת לך לנהל את חשבונך בפשטות. מערכת המסחר שלנו מנגישה עבורך מגוון של מכשירים פיננסיים במקום אחד וללא כל צורך בהתקנת הפלטפורמה.
האם נדרש ניסיון טכני לשימוש בפלטפורמת המסחר?
ה- WebTrader נוצרה ועוצבה על מנת לספק לסוחר חוויית מסחר ידידותית למשתמש, מהירה ונגישה. תצוגת המסך החדשנית מאפשרת שימוש נח, ישירות מדפדפן האינטרנט שלך. ניתן לגשת לפלטפורמת המסחר האינטרנטית ולסחור מכל נקודה בעולם, כל עוד קיים חיבור אינטרנטי.

האם ניתן לבצע פעולות מסחר במקביל משתי מערכות המסחר?

בהחלט! אם הינך לקוח של אייטרייד תוכל לסחור בשתי הפלטפורומות WebTrader ו- MT4 ולהשתמש בשתי הפלטפורמות במקביל, כאשר כל פעולה שתעשה במערכת אחת תשתקף במערכת השנייה.
האם ניתן לתרגל מסחר אונליין במערכת ה-WebTrader ?בוודאי, ניתן ואף מומלץ לתרגל מסחר אונליין בסביבה מדומה ובתנאי שוק אמיתיים המאפשרים לך להכיר את המערכת וללמוד את הדרך בה תנהל את אסטרטגיית המסחר שלך. כאשר תרגיש מוכן תוכל לעבור למסחר אונליין ולהתחיל לסחור.

הצטרף עוד היום והתחל לסחור בפלטפורמת WebTrader המתקדמת של Atrade !
*תמונות המערכת מציגות נתונים להמחשה בלבד.

whatsapp

דברו איתנו ב-WhatsApp