פלטפורמות מסחר

 Atrade מאפשרת לך לסחור מכל מקום ובכל זמן באמצעות מערכות המסחר המובילות בעולם

בכדי לאפשר מסחר נוח ככל האפשר אייטרייד מאפשרת לסוחריה לסחור במערכות המסחר המתקדמות בעולם המספקות חוויית מסחר פשוטה, מהנה ובטוחה. בכדי לשפר את חוויית המסחר אפילו יותר, מערכות המסחר שלנו זמינות במגוון פלטפורמות שונות  בכדי שניתן יהיה לסחור בכל זמן ובכל מקום. ניתן לסחור אונליין, דרך המחשב, דרך ה-MAC וגם דרך הסלולר.

metatrader 4

 

MetaTrader 4

מערכת מסחר MT4 היא מערכת המסחר הפופלרית ביותר בזירת המסחר העצמאי בשוק ההון. מערכת בינלאומית הזוכה להכרה הודות לניתוחים הטכניים העשירים והמתקדמים שהיא מספקת, קצב העברת הנתונים וכלי המסחר המגוונים העומדים לרשות הסוחרים בה.

 

WebTrader

פלטפורמת מסחר האונליין של אייטרייד, מחברת אותך בקלות לשווקים הפיננסים העולמיים ומאפשרת לך לסחור ביעילות ובמהירות דרך כל מכשיר.

 

מסחר ב – Mac

ATRADE מאפשרת לך לסחור מה- Mac שלך בקלות, בין אם באמצעות מסחר אונליין ובין אם באמצעות הורדת תוכנת המסחר MT4.

 

מסחר אונליין

הישאר מעודכן בכל מקום עם פלטפורמות המסחר המקוונות שלנו. קבל את כל היתרונות והכלים בקלות ובנוחות מכל דפדפן שתבחר. בדוק את העסקאות הפתוחות ובצע הוראות מסחר חדשות מכל מחשב עם חיבור אינטרנט.

 

מסחר סלולארי

עם Atrade יש לך אפשרות לסחור בכל מקום ובכל זמן. באמצעות מערכות המסחר הסלולאריות תוכל לעקוב אחר מצב החשבון שלך, להתעדכן בעסקאות הפתוחות שלך ולהוסיף הוראות מסחר ישירות מהמכשיר הנייד.