פלטפורמות מסחר

פלטפורמות מסחר –  Trading Platforms

 ATRADE מאפשרת לך לסחור מכל מקום ובכל זמן באמצעות מערכות המסחר המובילות בעולם

בכדי לאפשר מסחר נוח ככל האפשר אייטרייד מאפשרת לסוחרים לסחור במערכות המסחר המתקדמות בעולם המספקות חוויית מסחר פשוטה, מהנה ובטוחה. בכדי לשפר את חוויית המסחר אפילו יותר, מערכות המסחר שלנו זמינות במגוון פלטפורמות שונות  בכדי שניתן יהיה לסחור בכל זמן ובכל מקום. ניתן לסחור אונליין, דרך המחשב, דרך ה-MAC וגם דרך הסלולר.

פלטפורמות מסחר מקוונות

כחלק מהמחויבות של ATRADE לכלים המתקדמים והמגוונים למסחר, ומתוך רצון לפנות לכל סוגי הסוחרים ATRADE מציעה מבחר של פלטפורמות מסחר. מטרתנו היא שהפלטפורמות המוצעות על ידינו, תספקנה לסוחריה חווית מסחר ידידותית ומקצועית.

מהן פלטפורמות מסחר?

פלטפורמות מסחר הן תוכנות המאפשרות ללקוחות לסחור במגוון מכשירים פיננסיים. פלטפורמת מסחר מציעה תצוגות ותרשימים מגוונים וכן תכונות נוספות כגון ניתוחים טכניים ופיצ'רים מתקדמים נוספים.

תכונות של פלטפורמות המסחר

תכונות פלטפורמות מסחר מתייחסות לכלים ולפונקציות השונות הזמינות בפלטפורמת מסחר מקוונת. תכונות אלו נועדו לעזור לסוחרים לבצע עסקאות, לנתח נתוני שוק ולנהל את החשבונות שלהם.

כמה תכונות נפוצות של פלטפורמת מסחר כוללות:

  • ממשק משתמש: הפלטפורמה צריכה להיות בעלת ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש המאפשר לסוחרים לבצע עסקאות במהירות ובקלות.
  • ציטוטים ותרשימים בזמן אמת: הפלטפורמה צריכה לספק נתוני שוק בזמן אמת, כולל ציטוטי מחירים וגרפים מעודכנים בזמן אמת.
  • סוגי הוראות: הפלטפורמה צריכה להציע מגוון פקודות, כגון: הוראות שוק, הוראות קנייה או מכירה עתידיות, הגבלת הפסד ורווח ועוד.
  • כלים לניהול סיכונים: מגוון הוראות עתידיות וכלים על מנת לספק לסוחר את המיטב לצורך ניהול סיכונים.
  • כלים לניתוח טכני: על הפלטפורמה לספק לסוחר כלים בעזרתם יוכל הסוחר לנתח גרפים בזמן אמת.
  • התראות הניתנות להתאמה אישית: לאפשר לסוחרים להגדיר התראות מותאמות אישית עבור תנועות מחירים בתנאי שוק משתנים.
  • לסחור מכל מקום: גישה לאפליקציה/מחשב נייד/ טאבלט, המאפשרת לסוחרים לסחור מכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר או דפדפן באופן עצמאי (ללא תלות בחדר המסחר) תוך גישה לחשבונות שלהם וצפייה במכשירים הפיננסיים בכל רגע נתון.

פלטפורמות מסחר ב- ATRADE

ATRADE  מציעה ללקוחותיה את פלטפורמות המסחר:  Webtrader, MetaTrader 4 ו- אפליקציית ATRADE.

  1. METATRADER 4 (MT4) – היא אחת הפלטפורמות הפופולריות בעולם למסחר עצמאי בשווקים הפיננסיים. ATRADE מציעה מסחר על מגוון מכשירים פיננסיים באמצעות חוזה הפרשים (CFD) על מט"ח, סחורות, מניות מדדים, אג"ח.פלטפורמת ה- MT4 מציעה תרשימים וניתוחים מתקדמים המאפשרים לסוחרים לנתח תנועות מחירים ולקבל החלטות מסחר מושכלות. פלטפורמת ה- MT4 זמינה לשימוש מכל מכשיר.
  2. ה – WebTrader היא פלטפורמת מסחר נוחה ופשוטה לתפעול, המציעה ממשק ידידותי למשתמש ומספקת לסוחרים נתוני שוק בזמן אמת, ניתוחים ועוד.
  3. אפליקציית ATRADE למסחר בשוק ההון הינה אפליקציה מתקדמת, המתאימה לכל סוחר, אשר ימצא בה מגוון רחב של פונקציות וחלונות תצוגה המותאמים לכל מטרה, לצורך מסחר יעיל בזמן אמת.

לסיכום

בכל הנוגע לפלטפורמות מסחר, כל סוחר ימצא את הפלטפורמה העונה בצורה הטובה ביותר לצרכי המסחר העצמאי שלו. לכל פלטפורמה יש את היתרונות שלה והאפשרות הטובה ביותר תלויה בהעדפות האישיות של כל סוחר ובמטרות המסחר שלו.
יש סוחרים שמעדיפים את הקלות והנגישות ויבחרו בפלטפורמה ידידותית למשתמש עם כל המשאבים והכלים הנדרשים, ויש שיעדיפו פלטפורמה המספקת ניתוח טכני מתקדם יותר.

בנוסף, ולטובת הסוחרים הוקם מערך ההדרכה עם מגוון סרטונים, מאמרים, עולם המושגים ואינדיקטורים כלכליים בעזרתם יכול כל סוחר, בהתאם לרמתו המצקועית, למצוא את מגוון המידע הרלוונטי לו.

שירות הלקוחות של ATRADE זמין עבור לקוחות החברה 6 ימים בשבוע, בטלפון, בוואטסאפ, במייל ובאתר. לפרטים לחץ כאן.

מעוניינים להתנסות במערכות המסחר שלנו ללא כל עלות או התחייבות ?

להתנסות ב- MT4 לחץ כאן
להתנסות ב- WEBTRADER לחץ כאן

metatrader 4

 

MetaTrader 4

מערכת מסחר MT4 היא מערכת המסחר הפופלרית ביותר בזירת המסחר העצמאי בשוק ההון. מערכת בינלאומית הזוכה להכרה הודות לניתוחים הטכניים העשירים והמתקדמים שהיא מספקת, קצב העברת הנתונים וכלי המסחר המגוונים העומדים לרשות הסוחרים בה.

 

WebTrader

פלטפורמת מסחר האונליין של אייטרייד, מחברת אותך בקלות לשווקים הפיננסים העולמיים ומאפשרת לך לסחור ביעילות ובמהירות דרך כל מכשיר.

 

אפליקציית ATRADE

אפליקציית ATRADE החדשנית הינה אפליקציה מתקדמת, המתאימה לכל סוחר, אשר ימצא בה מגוון רחב של פונקציות וחלונות תצוגה המותאמים לכל מטרה

 

מסחר ב – Mac

ATRADE מאפשרת לך לסחור מה- Mac שלך בקלות, בין אם באמצעות מסחר אונליין ובין אם באמצעות הורדת תוכנת המסחר MT4.

 

מסחר אונליין

הישאר מעודכן בכל מקום עם פלטפורמות המסחר המקוונות שלנו. קבל את כל היתרונות והכלים בקלות ובנוחות מכל דפדפן שתבחר. בדוק את העסקאות הפתוחות ובצע הוראות מסחר חדשות מכל מחשב עם חיבור אינטרנט.

 

מסחר סלולארי

עם Atrade יש לך אפשרות לסחור בכל מקום ובכל זמן. באמצעות מערכות המסחר הסלולאריות תוכל לעקוב אחר מצב החשבון שלך, להתעדכן בעסקאות הפתוחות שלך ולהוסיף הוראות מסחר ישירות מהמכשיר הנייד.