שותפים עסקיים

תחום המסחר המקוון גדל במהירות גבוהה ככל שיותר ויותר אנשים מזהים את פוטנציאל הרווח הגלום בשוק ההון – גם כאשר הסביבה הכלכלית מאתגרת.

ATRADE מזמינה אותך, המשקיע הישראלי, לקחת חלק ברשת השותפים העסקיים של קבוצת AvaTrade הבינלאומית, המונה יותר מ- 25,000 שותפים מ- 150 מדינות מרחבי העולם. כשותף עסקי של ATRADE, בתוכנית הברוקר המייצג (IB), תהנה מתוכנית מגובשת, מובנת ומותאמת לצרכיך ומיתרונות חסרי תקדים.

יתרונות רשת השותפים העסקיים של ATRADE

כשותף של ATRADE, אתה ולקוחותיך תוכלו ליהנות מיתרונות רבים, ביניהם:

1. הגדלת היקף לקוחותיך והכנסותיך באופן משמעותי

2. מוניטין והצלחה מוכחים, ייחודיים ובלעדיים של ATRADE

3. בנייה והתאמה אישית לאופי השותפות והצרכים שלך

4. סטנדרטים טכנולוגיים וכלי המסחר הטובים בעולם (לרשותך ולרשות הלקוחות)

5. כבעל עסק: הגדלת סל המוצרים הקיים ברשותך

6. תמיכה ממערך השירות והמכירות

7. מדיניות ניהול סיכונים ושקיפות מלאה

8. מנהל אישי שייסייע לך בכל צעד בדרך

תכניות עסקיות מותאמות בשבילך

ATRADE מעמידה לרשותך מודלים שונים של תוכניות עסקיות:

ברוקר מייצג (IB)

תוכנית הברוקר המייצג (Introducing Broker) מתאימה לאדם פרטי או לחברות אשר מעוניינות לייצג את ATRADE אל מול לקוחות רלוונטיים, שעשויים להתעניין במסחר בשוק ההון. להציג בפניהם את מערכות המסחר והכלים המתקדמים שלנו ובסופו של דבר, כמובן, להפכם לסוחרים פעילים. כשותף בתוכנית הברוקר המייצג תיהנה מתגמולים ורווחים עבור לקוחות שתפנה אלינו ותגדיל משמעותית את הכנסותיך. אנו נשמח לספק לך את הכלים והמיומנויות הנדרשות לקידום שיתוף הפעולה בינינו ולקידום שאיפותיך העסקיות.

Affiliates

תוכנית ה- Affiliates של ATRADE נותנת הזדמנות לבעלי אתרים, בלוגרים או בעלי רשימות תפוצה איכותיות לתרגם את תנועת הגולשים שלהם להכנסה ללא כל מאמץ. התכנים יותאמו באופן מלא ומיוחד לאתר שלך ולקהל היעד שבו, על מנת למקסם את הרווחים שלך על פי מודל תשלום המוגדר מראש.

לפרטים נוספים והצטרפות לרשת השותפים של ATRADE, מוזמנים/ות לשלוח לנו מייל: [email protected]