מסחר במדדים

מסחר במדדים המובילים בעולם באמצעות חוזים עתידיים

מסחר במדדים עם ATRADE

ATRADE מעמידה לרשותך את המגוון הרחב ביותר של מדדים למסחר עצמאי, יותר מכל פלטפורמה אחרת למסחר מקוון.

באפשרותך לבחור מבין 12 מדדים מובילים מהבורסות המרכזיות בעולם בהם ניתן לסחור באמצעות CFD. תוכל לסחור בהם לצד פוזיציות מסחר במניות או מסחר במט"ח.

בין אם השקפת השוק שלך היא דובית ובין אם שוורית, המסחר ב- ATRADE באמצעות CFD מאפשר לך לסחור בפוזיציית שורט או לונג באופן מיידי, 24 שעות ביממה במשך 5 ימי מסחר בשבוע.

התחל לסחור בחוזי הפרשים על המדדים המובילים בעולם, עם זירת המסחר עטורת הפרסים ובעלת רשיון מסחר מהרשות לניירות ערך

מסחר במדדים המובילים בעולם

מדדים הם מכשירים פיננסיים המייצגים את הערך הכולל של החברות הציבוריות המשמשות כבסיס לאותו מדד.

אחד המדדים המובילים והחשובים ביותר הוא מדד ה – S&P 500, המשקף את הערך הכולל של החברות המובילות הנסחרות בבורסת ניו יורק (NYSE). במידה והערך הכולל של המניות בחברות אלו עולה, מחירו של מדד ה – S&P 500 יעלה גם הוא. מדד זה משמש אנליסטים לניתוח מצב המשק בארה"ב היות והוא פעמים רבות משקף צמיחה או מיתון של הכלכלה האמריקאית.

קיימים מדדים נוספים המייצגים חברות קטנות יותר הנסחרות בבורסת ניו יורק (NYSE), כמו גם מדדים של מניות הנסחרות בבורסות שונות ברחבי העולם, ממדד הניקיי ביפן ועד מדד הדאקס בגרמניה.

חלק מהמדדים בהם תוכל לסחור עם ATRADE הם:

  • S&P 500 – מדד מפורסם בשוק ההון המנוהל ע"י סטנדרדס אנד פורס (Standard & Poor’s). ערכו מבוסס על מחירי המניות של 500 החברות הציבוריות המובילות הנסחרות בבורסות המרכזיות בארה"ב.
  • הנאסד"ק 100/ NASDAQ 100 - מדד המייצג את הערך של 100 מהחברות הלא פיננסיות הרשומות בנאסד"ק. הנאסד"ק או בשמו המלא National Association of Securities Dealers Automated Quotations הוא שוק המניות השני בגודלו בהשוואה לבורסות רשמיות אחרות ברחבי העולם.
  • DJ EURO STOXX 50 – המדד שמאגד בתוכו את ערכן של 50 המניות של החברות המובילות הנסחרות באירופה.
  • הדאקס / DAX 30- מדד הייחוס לשוק המניות הגרמני. מדד הדאקס נסחר בבורסת פרנקפורט ומודד את הביצועים של 30 החברות הגדולות, הנסחרות בגרמניה.
  • הדאו ג'ונס /DJ30 -  המדד מהווה ממוצע משוקלל של 30 המניות השייכות לחברות הגדולות ביותר, אשר נסחרות בבורסת נאסד"ק ובורסת ניו יורק.

בדף תנאי מסחר מפורטים כל המדדים העומדים לרשותכם למסחר יומי הכוללים את המרווחים, שעות מסחר, יחידות מסחר וכו'.

מסחר במדדים עם CFD

למסחר במדדים באמצעות CFD יתרונות רבים. במסחר ב CFD יש לסוחר את האפשרות לקנות או למכור מוצר פיננסי בחופשיות מלאה היות ואין בעלות על אותו נכס בסיס. באופן זה ניתן לסחור במניות, סחורות עתידיות ובמקרה הזה לסחור בחוזה צמוד על ערכו של מדד.

סרטון הדרכה - מסחר על מדד הנאסדק 100 במערכת המסחר MT4

יתרונות המסחר במדדים עם ATRADE

התחל לסחור במדדים עם ATRADE ותהנה ממגוון רחב של יתרונות:

  • מבחר של 12 מדדים מהמובילים בעולם
  • סחור 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע
  • פתח פוזיציות קניה ומכירה ללא עמלות מסחר
  • קבל תמיכה ממוקד שירות הלקוחות שלנו בכל שעות המסחר

ב - ATRADE תוכל ליהנות גם ממערכת המסחר המתקדמת ביותר metatrader 4 download, מתכנים איכותיים ועדכונים.

*אייטרייד מבהירה ומדגישה כי המידע אינו מהווה הצעה של נכסים ואינו מהווה הזמנה לרכשם ואין לראות בו כייעוץ בדבר כדאיות השקעה בהם ו/או כהצעה או כשידול, במישרין ו/או בעקיפין, לקנות ו/או למכור את הנכסים, בשום אופן ו/או צורה ו/או דרך.