מסחר במניות

השקעה במניות או מסחר במניות באמצעות חוזים עתידיים

מסחר במניות עם ATRADE

עם ATRADE תוכל לסחור במניות של החברות המובילות ביותר בעולם.

מסחר במניות, הינו אחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים והמרכזיים בעולם המאפשר למשקיעים להניב תשואות ממימוש הפערים בין מחירי המניות לאורך זמן. המסחר במניות באמצעות חוזים צמודים – CFD מאפשר לך לקנות ולמכור מניות של התאגידים הגדולים והמובילים ביותר הרשומים בבורסאות המרכזיות ברחבי העולם – בורסת ניו יורק ( NYSE) ונאסדק.

התחל לסחור בחוזי הפרשים על מניות עם זירת המסחר המובילה בישראל ( ע"פ דירוג Dun's100)

מסחר במניות עם CFD

המסחר במניות עם CFD (חוזים צמודים) הפך פופולארי במיוחד במהלך השנים האחרונות.

המסחר ב- CFD מאפשר לך לסחור על פי הערכת שווי הנכס בזמן נתון. מאחר והמסחר מתבצע על הערכת שווי הנכס ולא על הנכס עצמו, אין לך בעלות על הנכס ולכן אין התחייבות לשלם עמלות, דמי חבר, דמי ניהול וכו', הכרוכים בקנייה ומכירת מניות באופן המסורתי.

במסחר עם CFD תוכל למכור ולקנות מניות בקלות ולסחור באופן מיידי בבורסות ארה"ב. במסחר ממונף על מניות תוכל להפקיד סכום קטן יחסית לזה הנדרש עבור פתיחת תיק השקעות סטנדרטי ולפתוח עסקאות בסכום גבוה מסכום ההשקעה הראשוני.

יתרונות המסחר במניות עם ATRADE:

במסחר במניות עם ATRADE תקבל כל מה שאתה צריך לחווית מסחר בטוחה ומוצלחת.

אנו מציעים מסחר בפלטפורמת המסחר המתקדמת בעולם MT4, המאפשרת לך לסחור באופן מיידי מגרפים ולהגדיר מגוון של הוראות מסחר על מנת לנהל את ההשקעות שלך. באפשרותך להתעדכן ולסחור במניות שלך על אותו מסך עם העסקאות האחרות שלך.

התחל לסחור בחוזי הפרשים על מניות עם זירת המסחר עטורת הפרסים ובעלת רישיון מסחר מהרשות לניירות ערך

*אייטרייד מבהירה ומדגישה כי המידע אינו מהווה הצעה של נכסים ואינו מהווה הזמנה לרכשם ואין לראות בו כייעוץ בדבר כדאיות השקעה בהם ו/או כהצעה או כשידול, במישרין ו/או בעקיפין, לקנות ו/או למכור את הנכסים, בשום אופן ו/או צורה ו/או דרך.