הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם. פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר. החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר. אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ. המסחר באייטרייד באמצעות חוזי הפרשים (CFD). שיעור הלקוחות המפסידים כסף בזירה בהתאם לדוח השנתי האחרון שהגישה החברה לרשות הוא 83.3% מסך כלל הלקוחות הפעילים. ט.ל.ח.

אפיקי השקעה

התחל לסחור בחוזי הפרשים CFD על מגוון רחב של אפיקי השקעה עם זירת המסחר המובילה בישראל!

סוחרים ב-ATRADE יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של אפיקי השקעה ולסחור בחוזי הפרשים CFD, לא משנה מה כיוון השוק!

מעוניין להתחיל?מסחר עצמאי עם חוזה הפרשים CFD

CFD הוא כלי המתאים לסוחרים בשוק ההון. יתרונו הגדול בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לסוחר להשקיע סכום בטחונות נמוך וליהנות ממסחר ממונף. כלומר, השימוש ב- CFD חוזה הפרשים על מניות, מט"ח, אג"ח, סחורות או מדדים, מאפשר לך להפקיד, לדוגמה, סכום ביטחונות של $1000 בלבד ולפתוח עסקה בשווי $10,000 ( במילים אחרות, אפשרות לקחת עסקה גבוהה מסכום הבטחונות בפועל). גובה המינוף עשוי להשתנות ממכשיר למכשיר.

מהו CFD?

חוזה הפרשים (CFD) -מאפשר ללקוחות לסחור על הפרשי מחירים של מכשירים פינסיים מבלי להחזיק בפועל בנכס הבסיס.חוזה הפרשים הינו מכשיר פיננסי המאפשר לסחור גם בשורט וגם בלונג על מגוון רחב של מכשירים פיננסיים כגון: חוזים עתידיים על מדדים, סחורות, מט"ח, מניות, אג"ח ועוד.

 • מחירם של חוזי ההפרשים נגזר ממחירי נכס הבסיס. ניתן לסחור בחוזי הפרשים, בין אם הנך צופה כי מחירו של מכשיר פיננסי מסוים עשוי לעלות בערכו ובין אם הנך צופה שהוא עשוי לרדת . ההפסד או הרווח נקבע מהפרשי המחיר.
 • לצפייה בסרטון הדרכה בנושא חוזה הפרשים לחץ

שיטות מסחר בחוזי הפרשים CFD

ישנן מספר אפשרויות מסחר בחוזי CFD והחלטות המסחר כרוכות במספר רב של גורמים . להלן הסבר אודות מסחר בלונג לעומת מסחר בשורט:

 • פוזיציית לונג
  • פוזיציית לונג מתרחשת כאשר הסוחר צופה שתהיה עליה בשווי המכשיר הפיננסי עליו הוא בוחר לסחור ומבצע הוראת קנייה/BUY. אם המחיר יעלה – נוצר לסוחר רווח ואם המחיר יירד – נוצר לסוחר הפסד.
 • פוזיציית שורט
  פוזיציית שורט מתרחשת כאשר הסוחר צופה שתהיה ירידה בשווי המכשיר הפיננסי עליו הוא בוחר לסחור ומבצע הוראת מכירה/SELL. אם המחיר ירד – נוצר לסוחר רווח ואם המחיר עלה - נוצר לסוחר הפסד.

מסחר בחוזי הפרשים (CFD) עם ATRADE

סוחרים ב- ATRADE יכולים לבחור במגוון רחב של אפיקי השקעה מסוג מט"ח, מדדים, סחורות, מניות ואג"ח:

 • MetaTrader4 / WebTrader / ATRADEGO – מגוון פלטפורמות מסחר מתקדמות של -ATRADE באמצעותן ניתן לסחור במגוון רחב של מכשירים פיננסיים.
 • מסחר בשווקי ההון המובילים ברחבי העולם.
 • לונג או שורט – ניתן לסחור על עליות וגם על ירידות המחירים, לצד מגוון רחב של הוראות עתידיות.
 • מינוף עד 1:100 בהתאם למכשיר הפיננסי הנסחר.

מוצרי השקעה

ATRADE מזמינה אותך להנות ממבחר עשיר ומגוון של חוזי הפרשים CFD על מניות, מט"ח, אג"ח, חוזים עתידיים על סחורות ומדדים מהמובילים בעולם, כדוגמת:

האם מסחר בחוזה הפרשים חייב במס?

כן, גם מסחר בחוזה הפרשים מחויב בניכוי מס רווחי הון. שיעור מס רווחי הון הינו קבוע עפ"י דין ואינו משתנה בהתאם לגובה ההשקעה ובנוסף החישוב נעשה במהלך שנת המס בלבד מתחילת שנת המס ועד למועד הניכוי. גבית מס רווחי הון מתרחשת כתוצאה מאירוע מס בלבד, שנוצר עת סגירת עסקה. יש לציין כי בגין פוזיציות פתוחות אין תשלום מס רווח הון. להרחבה בנושא מס רווחי הון.

התחל לסחור בחוזי הפרשים (CFD) על מגוון רחב של אפיקי השקעה, עם זירת המסחר המובילה בישראל (ע"פ דירוג Dun’s100)

שאלות נפוצות על מסחר בCFD

האם החזקה ב-CFD היא כמו החזקה בנכס הבסיס?

לא, CFD מאפשר לסחור על הפרשי המחירים של מניות, מט"ח וחוזים עתידיים על מדדים וסחורות. חוזה הפרשים מאפשר לכם לסחור, מבלי להחזיק בפועל בנכס הבסיס או לרכוש זכויות או התחייבויות כלשהן.

האם מסחר ב-CFD חייב במס?

כן, מסחר ב-CFD חייב במס על פי חוק. מדובר במס שנגבה ממשקיע בגין מימוש רווח מההשקעה.

האם ניתן לסחור בCFD גם כשאני צופה שהמכשיר הפיננסי ירד?

כן, עם CFD ניתן לסחור גם בלונג וגם בשורט. בחירת כיוון השוק היא בהתאם לצפי שלך כסוחר לגבי מגמת השוק.

whatsapp

דברו איתנו ב-WhatsApp